Szanowni Państwo

W aplikacji Pilskiego Banku Żywności (dostępna po zalogowaniu na stronie pila.bankizywnosci.pl) opublikowany został wniosek weryfikacyjny do podprogramu 2017. Warunkiem podpisania umowy z organizacją jest uzupełnienie wniosku weryfikacyjnego (oraz uzupełnienie zaległych wniosków, za podprogramy 2015 oraz 2016, dotyczy to tylko tych organizacji, które jeszcze tego nie zrobiły) na podstawie, którego podpisane będzie z Państwem umowa. W wniosku należy uzupełnić wszystkie czerwone pola. Po uzupełnieniu pola przestają się podświetlać. Po uzupełnieniu wniosków weryfikacyjnych, proszę państwa o kontakt celem akceptacji wniosku pod numerem telefonu 519 418 321.

Wnioski należy uzupełnić do dnia 04 września 2017 roku do godziny 12:00.

Przygotowane umowy przekazane zostaną Państwu na szkoleniu, które planowane jest na 5 września 2017 w Pile. Szczegółowe informacje zostaną przesłane do Państwa oddzielną wiadomością. W związku z krótkim terminem na uzupełnienie wniosków informuję, iż potwierdzać telefonicznie możecie Państwo w dni powszednie od godziny 8:00 do 20:00 oraz w sobotę 02.09.2017 w godzinach od 10:00 do 18:00.

Ważna informacja dla OPS będącego OPL!!!

Wniosek weryfikacyjny wypełniacie Państwo w imieniu MIASTA/GMINY dlatego proszę o podanie adresów urzędów miasta/gminy. Następnie wpisujemy adres OPS-u. Przy podpisaniu umowy konieczne będzie upoważnienie dla Kierowników bądź osób obecnych na spotkaniu. W przypadku braku upoważnienia umowę podpisuje Prezydent/ Wójt/ Burmistrz.

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

LINKI DO SPRAWOZDAŃ :

ROGOŹNO
CZŁOPA
WYRZYSK
TUCZNO
TARNÓWKA
MIROSŁAWIEC
ŁOBŻENICA
LĘBORK
UJŚCIE
PIECZYNEK
TPD WAŁCZ
MIASTO WAŁCZ
GMINA WAŁCZ
WAPNO
RYCZYWÓŁ
KRAJENKA
MIASTECZKO KRAJEŃSKIE
BIAŁOŚLIWIE
TRZCIANKA
CZARNKÓW
WIELEŃ
SZYDŁOWO
ZIELONOWO
HUTA SZKLANA
SIEDLISKO
KRZYŻ WIELKOPOLSKI
PIŁA